logo

Araklı Bayburt yolunu kullanan Yüksek tonajlı Araçlar Tehlike Saçıyor

Araklı Bayburt yolu Her dakika tehlike saçıyor Araklı Bayburt Tüneli Hizmete açıldıktan sonra Doğu İllerine yük çeken yüksek tonajlı Tır’ların Araklı Bayburt yolunu kullanmaya başlamasıyla Zaten yolları dar ve her tarafı Asfalt yaması olan Karadere yolu her gün kazalara neden oluyor zaten dar olan Yolları Geniş araçlar kullanması kazalara davetiye çıkartıyor.

Bugün Öğle saatlerinde Araklı Bayburt yolu Çankaya Mevkiinde aşırı süratle Viraja girerek direksiyon hakimiyetini kaybeden Tır Devrilmiş araçta bulunan iki kişi yaralanmıştı.


Bu Kaza Bu Tür Araçların ne kadar tehlike saçtığını gözler önüne sürerken,

Yıllardır Araklı’nın sorunu Olan Araklı Bayburt Karadere yolu bir.türlü çözülemiyor.

Ağır Tonajlı Araçların Ufak Araçları umursamadıgı her gün karşılaştığımız sorunların başında geliyor.

Araklı Bayburt yolunu kullanan Bu araçlar Araklı Karadere yolunda hem kazaların olmasına neden oluyken diğer yandanda Yolda Onlarca Araçların Konvoy oluşturmasına neden oluyor.
Bölge insani Bu konuya yetkililerin çözüm bulmasını isterken Özellikle Okul Servisleri Her gün bu araçlardan dolayı kaza atlattıklarını ifade ediyorlar.

Jandarma Ekipleri hernekadar Denetimlerini yapsada Kazaların Önüne gecilemşyor.

Karadenizhaber61 Uyarıyor Bu Yolda Yüksek Tonajlı Araçlar yüzünden Olası bir Okul Servisi Aracı Kaza Yaparsa Bunun Hesabını Kim Nasıl Verecek?

Etiketler:
Share
632 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ