Koranavirus nedeniyle alınan önlemler kapsamında Araklı Belediye ekiplerinin çalışmaları son sürat devam ediyor Koranavirus Ülkemizde görülmesiyle birlikte Araklı Belediyesi tarafından başlatılan İşyerleri ve Sokaklardaki Dezenfekte işlemleri Hergün Devam ediyor.
![](https://karadenizhaber61.com/wp-content/uploads/2020/04/FB_IMG_1586796398788.jpg)
Araklı Belediye Başkanı Çalışmaları titizlikle takip ederken Bugün Araklı’da Bazı alanları Kullanılmış Eldivan ve Maske Çöp kutusu koyularak Kullanılan Eldivan ve Maske lerin Sokaklara değil Çok kutularına atılması istendi.
![](https://karadenizhaber61.com/wp-content/uploads/2020/04/FB_IMG_1586796371942.jpg)
0
Mutlu
0
Üzgün
0
Sinirli
0
Şaşırmış
0
Virüslü