Araklı Beşediye Başkanı Çebi’den yeni yıl Mesajı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her yeni yılın, yeni bir umut olduğu inancıyla…

Değerli Araklılı Hemşehrilerim… Geride bıraktığımız 2019 yılı içerisinde, sizlere hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba sarf ettik.

İnsanlarımızın yaşam standardını yükseltmek en büyük amacımız oldu. Sizlere açık olan Belediyemiz ve telefonlarımızla, 7 gün 24 saat şeffaf ve katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla, fikir alışverişinde bulunduk.

Düğünlerde, bayramlarda, cenazelerde sizlerin mutluluğunu ve acısını paylaştık. Sadece vatandaşımızın rahat ve huzuru için koşturduk, Araklı’mızın layık olduğu modern-marka olabilecek yatırımlara imzamızı attık. Hizmet etmekten gurur duyduğumuz halkımızı, hak ettiği seviyeye yükseltecek hizmet yarışının 11. yılına yaklaşırken, yaptıklarımızı asla yeterli görmüyoruz. Bunun için sizlerle beraber 2020 yılında daha çok çalışacağız, geleceğimize daha güzel bir Araklı bırakacağız. Bu bağlamda, 2020 yılında eskiye nazaran daha iyi bir Araklı için, halkımızın emrinde bir hizmetkar olduğumu, yine belirtmek istiyorum.

Açlıktan ve savaşlardan ölen masum insanların son bulduğu bir Dünya dileğiyle, Ülkemizde ve İlçemizde sağlıklı, mutlu, huzurlu milletçe birlik ve beraberlik içinde geçireceğimiz nice yıllar temenni ediyor, hayırlı günler diliyorum.

Recep Çebi

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Araklı Beşediye Başkanı Çebi’den yeni yıl Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Edin